: Joi 4 Iun - Vineri 5 IunTroller scule.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Numar compartimente | 1 |
| Compatibilitate | - |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip valiza | troller |
| Sistem clipsare pentru stocare supraetajata | NU |
| Dotari | |
|---|---|
| Roti de transport | DA |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Adancime | 385 mm |
| Latime | 793 mm |
| Inaltime | 322 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review