: Vineri 5 Iun - Luni 8 IunVizibilitate excelenta pentru utilizarile din mediul interior.
Linia laser verde: vizibilitate de pana la patru ori mai buna decat a unei linii rosii.
Posibilitate de reglare rapida in modul orizontal si vertical datorita autonivelarii automate de 8% +/-5 grade.
Functia automata de avertizare a socurilor impiedica erorile de nivelare in caz de vibratii sau trepidatii.
GARANTIE
Pentru toate sculele Profesionale de la Bosch ai garantie extinsa la 3 ani, indiferent ca esti persoana juridica sau fizica. Produsele vin in mod normal cu 12/24 luni perioada de garantie.
Pentru a activa GRATUIT garantia extinsa trebuie sa intri pe site-ul Bosch si sa completezi formularul cu datele produsului.
Detalii complete gasesti AICI.
RETUR
Nu esti sigur daca ai ales produsul potrivit? Vrei sa il vezi si sa il simti inainte?
Nicio problema!
Detalii complete gasesti AICI.
SERVICE
Uneltele tale sunt mereu in lucru.
Pentru a fi sigur ca nu te vei opri reteaua nationala Bosch Service ofera reparatie in garantie rapid, comod si simplu.
Garantia este pick and return si gratuita: chemi curierul, acesta preia produsul, este dus la service, problema remediata si apoi produsul se intoarce la tine.
Detalii complete gasesti AICI.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Clasa laser | 3R |
| Domeniu masurare fara receptor | 100 m |
| Demonstratie video | NU |
| Viteza de rotatie | 600 rot/min |
| Domeniu de autonivelare | +/-5 grade |
| Domeniul de masurare cu receptor | 300 m |
| Precizie nivelare | +/- 0.1 mm/m |
| Conectare la trepied | 5/8 inch |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Culoare fascicul laser | verde |
| Timp de nivelare | 15 s |
| Durata de functionare maxima | 20 h |
| Temperatura de lucru | 0/+40 grade C |
| Proiectie verticala | DA |
| Protectie impotriva prafului si a stropilor de apa | IP 54 |
| Alimentare curent | 2 x 1.5 V LR20 (D) |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | speciala |
| Receptor laser | DA |
| Trepied | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Mira | NU |
| Set de livrare | Acumulator reincarcabil VARTA 7HR9V de 9 V Incarcator VARTA 2 x acumulatori reincarcabili VARTA HR20 (D) de 1.2 V Receptor laser LR 1G Professional Suport Valiza de transport si depozitare L-BOXX 238 |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 1.8 kg |
| Lungime | 190 mm |
| Latime | 180 mm |
| Inaltime | 170 mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Dioda laser: 532 nm, < 5 mW Temperatura de depozitare: -20/+70 grade C |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine | ![]() | ![]() | ![]() |
|---|---|---|---|
| Pret | 333570 Lei | 395595 Lei | 468997 Lei |
| Denumire | Bosch - GRL 300 HVG + LR 1G + WM 4 + RC1 - Nivela laser rotativa, 100 m, +/- 0.1 mm/m, 150, 300, 600 rot/min, receptor, proiectie verticala, valiza plastic | Bosch - GRL 300 HVG + LR 1 G - Nivela laser rotativa, 100 m, +/- 0.1 mm/m, 600 rot/min, receptor, proiectie verticala, valiza speciala | Pachet Bosch - GRL 300 HVG + BT 300 + GR 240 - Nivela laser rotativa cu trepied si mira |
| Cod articol | 0601061701 | 0601061704 | 061599404B |
| Set de livrare | 1 baterie 1,5 V LR6 (AA) 1 baterie 9 V (6LR61) (dreptunghiulara) 2 baterii LR20 de 1,5 V (D) Compartiment baterie Geanta de transport Panou de vizare pentru laser (albastru) Ochelari optici pentru laser (verzi) Receptor laser LR 1G Suport Suport universal WM 4 Telecomanda RC1 | Acumulator reincarcabil VARTA 7HR9V de 9 V Incarcator VARTA 2 x acumulatori reincarcabili VARTA HR20 (D) de 1.2 V Receptor laser LR 1G Professional Suport Valiza de transport si depozitare L-BOXX 238 | Receptor laser LR 1 Professional (0 601 015 400) Suportul este disponibil si separat ca accesoriu (1 608 M00 05A) Telecomanda RC 1 Professional (0 601 069 900) Suport universal WM 4 Professional (0 601 092 400) 1 x acumulator NiMH (1 608 M00 056) Set incluzand incarcator cu adaptor (1 608 M00 05E) Carcasa baterie 2 x 1,2-V-HR20 (D) (9 Ah) 2 x 1,5 V LR20 (D) Panou de vizare laser (rosu) (1 608 M00 05C) Ochelari optici pentru laser (rosii) (1 608 M00 05B) Valiza de transport (1 608 M00 05F) + BT 300 - Suport universal + GR 240 - Tija de masurare |
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review