: Marti 7 Apr - Miercuri 8 AprPanze pentru pendular prindere tip U.
Proiectate pentru taierea placilor laminate si plastic, 10 TPI, lungime 100/70 mm.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Pasul danturii | - mm |
| Domeniu de utilizare | placi laminate, plastic |
| Sistem de prindere | tija universala (U) |
| Cantitate | 5 bucati |
| Taiere-Pendulare | |
|---|---|
| Tip taiere | taiere dreapta, fina |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Grosime material de lucru | 1.5 mm |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime | 100 mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Lungime utila: 70 mm Pasul danturii: 10 TPI |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review