: Marti 7 Apr - Miercuri 8 AprSet de trei panze de fierastrau din carbura de inalta calitate.
Include 1 lama de 24 de dinti, 1 lama de 42 de dinti si 1 lama de 60 de dinti.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 250 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 24-60 dinti |
| Forma dinte | HW/TCT |
| Grosime panza | 2.2 mm |
| Grosime de taiere | 3.2 mm |
| Cantitate | 3 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | lemn |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie: 7600 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review