
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Tip disc diamantat | continuu |
| Diametru disc | 250 mm |
| Diametru de prindere | 25.4 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Grosime de taiere disc diamantat | - mm |
| Inaltime segment diamantat | 8 mm |
| Tip de taiere | taiere uscata |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Domeniu de folosire | beton |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie: 6112 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Vorel - 08714 - Disc diamantat de taiere segmentat, 180x22.2x2.2 mm, taiere uscata
Vorel - 08715 - Disc diamantat de taiere segmentat, 230x22.2x2.4 mm, taiere uscata
Kwb - 49795850 - Disc diamantat de taiere continuu, 180x25.4x- mm, taiere uscata
Kwb - 49795855 - Disc diamantat de taiere continuu, 200x25.4x- mm, taiere uscata
Kwb - 49797650 - Disc diamantat de taiere continuu, 180x25.4x- mm, taiere uscataCumparate frecvent impreuna:
Einhell - TE-HP - Perie fixa longitudinala, TC-HP, TE-HP
Klingspor - RS 903 MQ Special - Panza fierastrau sabie, bimetal, 230 mm, 14 dinti/inch, dantura standard
Einhell - 49757291 - Set cutite frezat, tija 8 mm, ambalaj lemn, 15 bucati
Einhell - 49930010 - Menghina rapida tip F, 100x- mm, strangere cu clema
Einhell - 4132769 - Set 4 dalti pentru pistol pneumatic
Klingspor - RS 983 AS Special - Panza fierastrau sabie, bimetal, 230 mm, 4-6 dinti/inch, dantura speciala
Einhell - GE-SP 3546 RB - Pompa submersibila de drenaj, apa curata, 350 W, 7 m, 76 l/min, carcasa plastic, flotor, monofazata
Kwb - 49444300 - Set 5 extractoare suruburi rupte, 3-18
Einhell - GE-DP 3925 ECO - Pompa submersibila de drenaj, apa murdara, 390 W, 7 m, 166.66 l/min, carcasa plastic, flotor, monofazata
Klingspor - RS 993 MA Special - Panza fierastrau sabie, bimetal, 150 mm, 10-14 dinti/inch, dantura speciala
Einhell - S-CASE - Set burghie de zidarie, 3-10 mm, tija hexagonala, 10 bucati
Kwb - 49711911 - Disc taiere inox, 115x22.2x1 mm, 1 bucIstoricul tau de navigare
HiKOKI - 782234 - Furtun aspirare, 1.8 m,
Kwb - 49113990 - Set capete de insurubare, mixt, 11 bucati
HiKOKI - 780711 - Carota ceramica, 35x25 mm
Sthor - 65494 - Set capete de insurubare, profil TX20, 3 bucati
Datron - 0068212 - Burghiu din carbura HSS, 1.2x10.5x38 mm
Proxxon - 28772 - Set biaxuri sferice din corindon, 5 mm, tija 2.35 mm, 5 bucati
Vorel - 72951 - Perie pentru cos de fum, 175 mm
Bosch - 2609256A54 - Set foi abrazive delta, 93x93x93 mm, granulatie mixta, 6 gauri, 6 bucati
Sthor - 65502 - Set capete de insurubare, profil HEX4, 3 bucati
Bosch - T 101 BF - Set panze fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 100 mm, lemn, taiere dreapta, fina, 2 bucati
Sthor - 65471 - Set capete de insurubare, profil PZ2, 3 bucati
Einhell - 4139665 - Niplu tata, R 1/4 inch, 6 mm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]