| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Grosime disc | 3.2 mm |
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Diametru disc | 350 mm |
| Domeniu de folosire | metal |
| Diametru de prindere | 25.4 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate polizare | calitate - |
| Domeniu de folosire | metal |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie: 4400 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - P-65274 - Disc lamelar, profil convex, 180x22.2 mm, granulatie 80
Bosch - 2607019475 - Disc diamantat de taiere segmentat, 125x22.2x1.7 mm, taiere uscata
Bosch - 2607019477 - Disc diamantat de taiere segmentat, 230x22.2x2.4 mm, taiere uscata
Kwb - 49795505 - Set discuri lamelare, profil convex, 115x22.2 mm, granulatie mixta, 2 bucati
Kwb - 49795805 - Set discuri lamelare, profil convex, 150x22.2 mm, granulatie mixta, 2 bucati
Kwb - 49791975 - Disc taiere metal, 355x25.4x3.2 mm, 1 bucCumparate frecvent impreuna:
Bosch - GCD 12 JL - Debitator metale stationar, 2000 W, 305x25.4 mm, disc cu carburi metalice
Bosch - GWS 7-125 - Polizor unghiular cu fir, 720 W, 125 mm
Bosch - PRO Stainless Steel and Metal - Disc taiere inox si metal, 125x22.2x1.6 mm, 1 buc
Bosch - Standard for Metal - Disc polizare metal, 125x22.2x6 mm
Klingspor - RS 603 WR Supra - Panza fierastrau sabie, crom-vanadiu, 230 mm, 3 dinti/inch, dantura standard
Einhell - 4500173 - Lant drujba, 350 mm, GC-EC 1935
Einhell - M-CASE - Set accesorii insurubare si burghie zidarie, 33 bucati
Einhell - GE-CT 18/28 Li PXC - Trimmer gazon fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 280 mm, cap cu fir
Einhell - GE-PB 36/18 Li PXC - Curea pentru acumulatori, Li-Ion, 18-36 V, 150 cm
Einhell - GC-DP 3325 - Pompa submersibila de drenaj, apa murdara, 330 W, 7 m, 158.33 l/min, carcasa plastic, flotor, monofazata
Einhell - HPRB 15 - Perie rotativa, TC-HP
Klingspor - RS 903 MQ Special - Panza fierastrau sabie, bimetal, 230 mm, 14 dinti/inch, dantura standard
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]