: Marti 7 Apr - Miercuri 8 AprDiscuri de taiere Einhell 49711949 compatibile aproape tuturor polizoarelor unghiulare standard cu o viteza de rotatie de 80 m/s.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Diametru disc | 230 mm |
| Domeniu de folosire | metal |
| Diametru de prindere | 22.2 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Grosime disc | 2 mm |
| Cantitate | 5 buc |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie: 6650 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review