Acest produs face parte din campania MAREA ECHIPARE 2026*. Profita de super oferte pana pe 2 iunie si echipeaza-ti atelierul.
: Marti 26 Mai - Miercuri 27 MaiBurghiu universal Yato cu tija cilindrica.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru | 6 mm |
| Lungime utila | 60 mm |
| Lungime totala | 100 mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | beton, otel, granit, aluminiu, ceramica, lemn, PVC |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review