Acest produs face parte din campania MAREA ECHIPARE 2026*. Profita de super oferte pana pe 2 iunie si echipeaza-ti atelierul.
: Marti 26 Mai - Miercuri 27 MaiBurghiu sfredel Yato potrivit chiar si pentru cele mai dure tipuri de lemn.
Datorita unui design special in spirala, lasa marginile gaurilor uniforme si netede si faciliteaza gaurirea perpendiculara.
Cele 4 lame asigura o gaurire rapida si eficienta fara a ciobi marginile gaurilor.
Geometria spirala accelereaza semnificativ gaurirea.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru burghiu | 10 mm |
| Lungime utila | - mm |
| Lungime totala | 165 mm |
| Diametru tija | 6.3 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip tija | tija hexagonala |
| Domeniu de folosire | lemn |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review