
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Lungime banda | 2320 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | lemn |
| Compatibilitate | SB 305 |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Latime banda | 13 mm |
| Grosime banda | 0.65 mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Pas dinti: 4 TPI |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Bosch - 2609255275 - Set burghie plate, 16-32 mm, tija cilindrica, 4 bucati
Karcher - 2.645-200.0 - Conector robinet cu filet interior, 3/4, 1 inch, reductie
Bosch - 1600A0014P - Manson abraziv, 60 mm, granulatie 80
Bosch - 1600A001Y8 - Adaptor IXO iUnghi
Makita - JM21080294 - Panza fierastrau banda, 2240x6x- mm, lemn, LB1200F
Metabo - 630855000 - Panza fierastrau banda, 2230x16x0.5 mm, lemn, plastic, BS 0633Cumparate frecvent impreuna:
Bosch - GSR 120-LI - Masina de gaurit si insurubat cu 2 acumulatori, Li-Ion, 12 V, 2 Ah, 30 Nm, valiza plastic, accesorii
Bosch - GOP 12V-28 - Multicutter fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 12 V, - Ah
Yato - YT-6080 - Panza fierastrau circular, lemn, 350x30x3.5 mm, 28 dinti
Klingspor - RS 993 PQ Special - Panza fierastrau sabie, bimetal, 230 mm, 10-14 dinti/inch, dantura standard
Einhell - 49510951 - Set accesorii minifreza, 38 bucati
Einhell - GE-PB 36/18 Li PXC - Curea pentru acumulatori, Li-Ion, 18-36 V, 150 cm
Einhell - 1584210 - Masca pentru sudura model casca
Klingspor - JS 993 MF Special - Panza fierastrau sabie, bimetal, 100 mm, 10-16 dinti/inch, dantura progresiva
Einhell - E-Case M - Valiza plastic, 444x330x295 mm, gama mixta de scule
Einhell - 4173851 - Prefiltru pompa, 250 mm
Einhell - HPRB 15 - Perie rotativa, TC-HP
Einhell - GE-WS 18/10 Li PXC - Pulverizator fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 1.3 bar, 1 l
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]