
Setul contine:
1 x panza fierastrau circular, 24 dinti
1 x panza fierastrau circular, 42 dinti
1 x panza fierastrau circular, 60 dinti
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 210 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 24-60 dinti |
| Forma dinte | HW/TCT |
| Grosime panza | - mm |
| Grosime de taiere | 2.5 mm |
| Cantitate | 3 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | lemn |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Einhell - 49586956 - Panza fierastrau circular, lemn, 190x30x2 mm, 30 dinti
Einhell - 49587852 - Panza fierastrau circular, lemn, 210x30x1.8 mm, 40 dinti
Einhell - 49589305 - Panza fierastrau circular, lemn, 250x30x3.2 mm, 24-60 dinti, 2 bucati
Einhell - 49592957 - Panza fierastrau circular, lemn, 305x30x3 mm, 40 dintiIstoricul tau de navigare
Evotools - 675746 - Cupla rapida mama, 3/8 inch
HiKOKI - 750435 - Filtru cartus, aspirare umed-uscata, WDE 1200, WDE 1200 M, WDE 3600
Stayer - TURBO PROFESIONAL - Disc diamantat de taiere continuu, 180x22.2x- mm, taiere uscata
First - MIZAR - Panza fierastrau circular multilama, 380x30x4.2 mm, 24 + 4 dinti
Diager - 300 - Carota beton cu coroana vidia, 125x75 mm, gaurire uscata, SDS-Max
Bosch - 2607019447 - Set burghie universale, 5-10 mm, tija SDS-Plus, 6 bucati
LumyTools - LT22610 - Burghiu sticla, 10x- mm
First - GAMMA III - Panza fierastrau circular, lemn, 350x30x3.5 mm, 54 dinti
Einhell - 49507465 - Disc abraziv polizor de banc, 150x12.7x16 mm, granulatie 60
Wilpu - HC 123 STAR - Set panze fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 117 mm, lemn, taiere dreapta, fina, 5 bucati
Troy - T22256 - Capat de insurubare PH2, 50 mm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]