Produsul face parte din Campania Bosch PRO Deals*. Detalii in descrierea produselor participante.
Cel mai ergonomic si compact fierastrau cu banda cu acumulator de 18 V de la Bosch pentru un lucru confortabil.
Schimbare fara cheie a panzelor datorita detensionarii panzei si aparatorii cu cleme din metal.
Actiune fara vibratii a panzei si lumina cu LED-uri pentru lucru comod.
GARANTIE
Pentru toate sculele Profesionale de la Bosch ai garantie extinsa la 3 ani, indiferent ca esti persoana juridica sau fizica. Produsele vin in mod normal cu 12/24 luni perioada de garantie.
Pentru a activa GRATUIT garantia extinsa trebuie sa intri pe site-ul Bosch si sa completezi formularul cu datele produsului.
Detalii complete gasesti AICI.
RETUR
Nu esti sigur daca ai ales produsul potrivit? Vrei sa il vezi si sa il simti inainte?
Nicio problema!
Detalii complete gasesti AICI.
SERVICE
Uneltele tale sunt mereu in lucru.
Pentru a fi sigur ca nu te vei opri reteaua nationala Bosch Service ofera reparatie in garantie rapid, comod si simplu.
Garantia este pick and return si gratuita: chemi curierul, acesta preia produsul, este dus la service, problema remediata si apoi produsul se intoarce la tine.
Detalii complete gasesti AICI.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Accesorii suplimentare | NU buc |
| Dimensiune panglica | 733x12.7x0.4 mm |
| Viteza de taiere | 2.7 m/sec |
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Capacitate de taiere | 63.5 mm |
| Demonstratie video | NU |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | 5.3 m/s2 |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Numar acumulatori | 0 |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | NU |
| Led de iluminare | NU |
| Motor fara perii | NU |
| Set de livrare | Panza de fierastrau cu banda, 18 TPI |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 3.3 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 90 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine | ![]() | ![]() | ![]() |
|---|---|---|---|
| Pret | 106282 Lei | 151726 Lei | 177784 Lei |
| Denumire | Bosch - GCB 18V-63 - Fierastrau cu banda fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 733x12.7x0.4 mm | Pachet Bosch - GCB 18V-63 + 1600A01B9Y - Fierastrau cu banda, 733x12.7x0.4 mm + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah | Pachet Bosch - GCB 18V-63 - Fierastrau cu banda, 733x12.7x0.4 mm + Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah |
| Cod articol | 06012A0400 | 1 x 06012A0400 1 x 1600A01B9Y | 1 x 1600A019S0 1 x 06012A0400 |
| Set de livrare | Panza de fierastrau cu banda, 18 TPI | 1 x Bosch - GCB 18V-63 - Fierastrau cu banda fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 733x12.7x0.4 mm Panza de fierastrau cu banda, 18 TPI 1 x Bosch - 1600A01B9Y - Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah | 1 x Bosch - GCB 18V-63 - Fierastrau cu banda fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 733x12.7x0.4 mm Panza de fierastrau cu banda, 18 TPI 1 x Bosch - 1600A019S0 - Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah |
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review