
Disc diamantat turbo.
Conceput pentru lucrari de rectificare, modelare sau polizare de suprafete din beton.
Adaptat la toate tipurile de polizoare unghiulare (flex).
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru disc | 150 mm |
| Tip segment diamantat | segment turbo |
| Diametru de prindere | 22.2 mm |
| Grosime segment diamantat | 5 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate de slefuire | calitate - |
| Domeniu de folosire | beton |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
HiKOKI - 751033 - Dalta lata, 26x400 mm, SDS-Max, autoascutire
Raider - 153601 - Burghiu SDS-Plus, 6x100x160 mm
Raider - 153602 - Burghiu SDS-Plus, 6x130x210 mm
Raider - 153603 - Burghiu SDS-Plus, 8x130x210 mm
Raider - 153606 - Burghiu SDS-Plus, 10x130x210 mm
Raider - 153611 - Burghiu SDS-Plus, 16x400x450 mmCumparate frecvent impreuna:
Raider - RDP-IW37 - Invertor sudura MMA, 300 A, 1.6-5 mm, functie anti-stick, functie arc force, display digital, functie hot start, monofazat
Evotools - WMI-250 - Invertor sudura MMA, 250 A, 1.6-4 mm, protectie suprasarcina, functie anti-stick, functie arc force, display digital, functie hot
Ruris - AS200MMA - Invertor sudura MMA, 200 A, 2.5-4 mm, functie anti-stick, functie arc force, display digital, functie hot start, monofazat
Evotools - 681656 - Disc oala diamantat, 125x22.2x5 mm, segment turbo
Bosch - ProCORE - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, indicator nivel incarcare
Bosch - GBA - Acumulator, Li-Ion, 12 V, 6 Ah
Bosch - GAL 1880 CV - Incarcator acumulatori Li-Ion, 14.4-18 V, incarcare rapidaIstoricul tau de navigare
Proxxon - 28710 - Set freze, 2.35-3.1 mm, tija 2.35 mm, otel-wolfram-vanadiu, 5 bucati
Vorel - 78043 - Pistol de gresat, 600 cm3
Vorel - 08865 - Disc abraziv polizor de banc, 150x12.7x17 mm, granulatie 36
Raider - 511409 - Set capse, 10x14 mm, RD-AS04, 5000 bucati
Bosch - 2609255069 - Burghiu metal HSS-CO, 4.2x43x75 mm
BOHRCRAFT - 1400 - Burghiu metal HSS-G, 3x100x150 mm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]