
Concentratie ridicata de diamant.
In timpul lucrului nu face balans.
Adaptate la toate tipurile de polizoare unghiulare (flex).
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Tip disc diamantat | segmentat |
| Diametru disc | 125 mm |
| Diametru de prindere | 22.2 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Grosime de taiere disc diamantat | 2.1 mm |
| Inaltime segment diamantat | 8 mm |
| Tip de taiere | taiere uscata |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Domeniu de folosire | marmura, granit, faianta |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Yato - YT-6002 - Disc diamantat de taiere segmentat, 115x22.2x2.1 mm, taiere uscata
Yato - YT-6003 - Disc diamantat de taiere segmentat, 125x22.2x2.2 mm, taiere uscata
Yato - YT-6004 - Disc diamantat de taiere segmentat, 180x22.2x2.5 mm, taiere uscata
Yato - YT-6005 - Disc diamantat de taiere segmentat, 230x22.2x2.7 mm, taiere uscataCumparate frecvent impreuna:
Makita - D-80167 - Disc diamantat de taiere continuu, 125x22.2x2.2 mm, taiere umeda si uscata
Bosch - PRO Multi Material - Disc taiere multimaterial, X-LOCK, 125x22.2x1 mm, 1 buc
Vorel - 69509 - Franghie din polipropilena, 16 mm, 80 m
Bosch - 2607019473 - Disc diamantat de taiere continuu, 125x22.2x1.7 mm, taiere uscata
Bosch - 2609256417 - Disc diamantat de taiere continuu, 125x22.2x1.7 mm, taiere uscataIstoricul tau de navigare
Raider - 157682 - Set burghie metal, HSS-R, 3 mm, tija cilindrica, 2 bucati
Proxxon - 28778 - Set biaxuri conice din corindon, 7 mm, tija 2.35 mm, 5 bucati
Wolfcraft - 7914000 - Set dalti si spituri, SDS-Plus, 250 mm, 3 bucati
Bosch - 2609255071 - Burghiu metal HSS-CO, 4.8x52x86 mm
Evotools - 618003 - Burghiu SDS-Plus, 6x-x110 mm
Raider - 157830 - Carota HSS Bimetal, 65x40 mm, cu filet
Cobit - 60072 - Capat de insurubare TXBall20, 25 mm
Proxxon - 28282 - Set perii din nylon, 20 mm, 2 bucati
Proxxon - 28953 - Set perii din otel, 13 mm, 2 bucati
Irwin - 10502320 - Set burghie metal, HSS, 8.9 mm, tija cilindrica, 5 bucati
Proxxon - 110/BF - Prelungitor flexibil MICROMOT
Karcher - 2.633-514.0 - Lamela de aspirare, 280 mm, WV 4-4 Plus, WV 6 + KV 4, WV 6 + KV 4(white) *EU, WV 6 Plus, WV 6 Plus Multi Edition, WV 6 Plus cu detergent pentru curatarea geamurilor la 500 ml, WV 6 Premium
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]