
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Material | - |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Forma tais lopata | tais drept |
| Material coada | coada din otel |
| Dotari | |
|---|---|
| Prevazuta cu coada | DA |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Latime lopata | 245 mm |
| Grosime lopata | - mm |
| Lungime coada | 148 cm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Diametru coada: 34 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Top Garden - 380409 - Lopata gradinarit, 230 mm, tais drept, coada din fibra de sticla
Evotools - 679640 - Lopata gradinarit, 280 mm, tais ascutit, fara coada
Topmaster - 380801 - Lopata gradinarit, 240 mm, tais drept, coada din fibra de sticla
Topmaster - 380803 - Lopata gradinarit, 175 mm, tais drept, coada din lemn
Top Garden - 380459 - Lopata gradinarit, 160 mm, tais ascutit, coada din otel
Gardex - COMFORT GX - Lopata gradinarit, 245 mm, tais drept, coada din fibra de sticlaCumparate frecvent impreuna:
Yato - YT-4500 - Ciocan lacatuserie, 2 kg, 400 mm, coada lemn
DeWalt - DCG405P3 - Polizor unghiular cu 3 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 5 Ah, 125 mm, valiza speciala
Vorel - 32900 - Tarnacop de terasament, - cm
Unior - 300/6B - Levier cu doua muchii plate indoite, 1000 mm, tija hexagonala
AGT - 7501 HSB - Generator de uz general, 6.4 kW, Honda, GX390, 13 CP, 6.1 l, pornire mecanica, monofazat
Stanley - 2-15-595 - Fierastrau coada de vulpe, 450 mm, maner plastic
Vorel - 17704 - Scara constructii articulata, 3.4 m, 150 kg, 3 trepte tronson
Felo - 063 - Trusa scule de mana pentru electricieni, 19 bucati
DeWalt - DCS391NT - Fierastrau circular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 165x20 mm, valiza speciala
Unior - 818 - Ciocan lacatuserie, 6 kg, 800 mm, coada lemn
Flo - 35802 - Cazma cu tais drept, -x- mm, otel, prevazuta cu coada
Unior - 492AL - Cleste pentru tevi cu falci drepte, 790 mm, 90 grade
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]