Produsul face parte din Campania Zilele Metalului (pana pe 2 iunie, in limita stocurilor).
: Vineri 15 Mai - Luni 18 MaiBurghiu in 13 trepte.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Diametru trepte | 4-39 mm |
| Diametru treapta inferioara | 4 mm |
| Diametru treapta superioara | 39 mm |
| Lungime totala | - mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Numar trepte | 13 trepte |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Constructie burghiu | HSS-TIN |
| Domeniu de folosire | metal |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review