
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 210 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 60 dinti |
| Forma dinte | TCG |
| Grosime panza | 1.6 mm |
| Grosime de taiere | 2.4 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | multimaterial |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 7170 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Festool - HW 210x2,4x30 TF60 - Panza fierastrau circular, panouri laminate, 210x30x2.4 mm, 60 dinti
Makita - D-65632 - Panza fierastrau circular, multimaterial, 235x30x2.4 mm, 60 dinti
Einhell - 49588261 - Panza fierastrau circular, lemn, 216x30x2.4 mm, 60 dinti
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, aluminiu, 210x30x2.4 mm, 60 dintiIstoricul tau de navigare
Makita - B-62614 - Burghiu SDS-Plus, 8x100x160 mm, beton armat
Klingspor - SK 500 - Burete abraziv, 100x70x25 mm, granulatie 60
Makita - D-73209 - Adaptor burghiu freza si capat de insurubare, 2.4 mm, PH2, M3
Klingspor - LS 309 XH - Set benzi slefuire 75x457 mm, granulatie 120, 3 bucati
Makita - P-60399-10 - Set burghie metal, HSS-G, 8 mm, tija cilindrica, 10 bucati
Makita - PR00000041 - Set racleta de mana, HG5030K, HG6031VK
Klingspor - KM 613 - Perie lamelara cu tija, 20x20 mm, granulatie 180
Metabo - WE 26-230 MVT Quick - RESIGILAT - Polizor unghiular, 2600 W, 230 mm, pornire lina, piulita rapida, maner rotativ, protectie suprasarcina, maner antivibratii, aparatoare rapida
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]