
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 160 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 20 mm |
| Numar dinti | 60 dinti |
| Forma dinte | TCG |
| Grosime panza | 1.4 mm |
| Grosime de taiere | 2.2 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Domeniu de folosire | multimaterial |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 9250 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Bosch - Eco for Wood - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x2.2 mm, 18 dinti
Metabo - 628077000 - Panza fierastrau circular, multimaterial, 190x30x2.2 mm, 56 dinti
Yato - YT-60581 - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x2.2 mm, 60 dinti
Metabo - 628002000 - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x2.2 mm, 10 dintiCumparate frecvent impreuna:
Bosch - EXPERT High Pressure Laminate - Panza fierastrau circular, panouri laminate, 160x20x2.2 mm, 48 dinti
Makita - BO5041 - Slefuitor cu excentric, 300 W, 125 mm
Yato - YT-17214 - Cric auto hidraulic tip crocodil, 465 mm, 3 T, roti de transport, actionare cu pedala
Festool - 160x2.2x20 TF52 - Panza fierastrau circular, aluminiu, 160x20x2.2 mm, 52 dinti
Bosch - 2609255258 - Burghiu plat, 10x155 mm, tija hexagonala
Makita - D-07749 - Burghiu plat, 18x150 mm, tija hexagonala
Bosch - 2609255266 - Burghiu plat, 20x160 mm, tija hexagonala
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 216x30x2 mm, 60 dinti
Unior - 710P - Ruleta, banda din metal, 5 m
Bosch - 2608595519 - Burghiu lemn cu varf ascutit, 3x33x74 mm
Makita - D-07026 - Burghiu lemn cu varf ascutit, 3x30x60 mm
Makita - D-15883 - Burghiu lemn cu varf ascutit, 5x52x100 mmIstoricul tau de navigare
Klingspor - A 46 VZ SPECIAL - Disc polizare metal, 115x22.2x2 mm
Makita - D-73209 - Adaptor burghiu freza si capat de insurubare, 2.4 mm, PH2, M3
Klingspor - LS 309 XH - Set benzi slefuire 75x457 mm, granulatie 120, 3 bucati
Makita - P-60399-10 - Set burghie metal, HSS-G, 8 mm, tija cilindrica, 10 bucati
Makita - PR00000041 - Set racleta de mana, HG5030K, HG6031VK
Klingspor - KM 613 - Perie lamelara cu tija, 20x20 mm, granulatie 180
Metabo - WE 26-230 MVT Quick - RESIGILAT - Polizor unghiular, 2600 W, 230 mm, pornire lina, piulita rapida, maner rotativ, protectie suprasarcina, maner antivibratii, aparatoare rapida
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]