| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Diametru disc | 350 mm |
| Domeniu de folosire | inox si metal |
| Diametru de prindere | 25.4 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Grosime disc | 3.2 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Vorel - 08640 - Disc taiere metal, 230x22x3.2 mm, 1 buc
Vorel - 08672 - Disc taiere piatra, 125x22x3.2 mm, 1 buc
Vorel - 08674 - Disc taiere piatra, 230x22x3.2 mm, 1 buc
Vorel - 08644 - Disc taiere metal, 350x32x3.5 mm, 1 buc
Vorel - 08671 - Disc taiere piatra, 115x22x3.2 mm, 1 buc
Kwb - 49791975 - Disc taiere metal, 355x25.4x3.2 mm, 1 bucCumparate frecvent impreuna:
Bosch - GAS 18V-1 - Aspirator auto/de mana fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 60 mbar
Bosch - Standard for Metal - Disc polizare metal, 125x22.2x6 mm
Bosch - ProCORE - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, indicator nivel incarcare
Bosch - PRO Stainless Steel and Metal - Disc taiere inox si metal, 230x22.2x1.9 mm, 1 buc
Bosch - PRO Stainless Steel and Metal - Disc taiere inox si metal, 125x22.2x1 mm, 1 buc
Bosch - GAL 1880 CV - Incarcator acumulatori Li-Ion, 14.4-18 V, incarcare rapida
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]