: Marti 7 Apr - Miercuri 8 AprFara fier, sulf si clor.
Durata lunga de viata in toate aplicatiile.
Se poate aplica universal la prelucrarea metalelor.
Timp de taiere redus.
Formare minima de bavura.
Incarcare termica scazuta.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru disc | 230 mm |
| Domeniu de folosire | inox si metal |
| Diametru de prindere | 22.2 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Grosime disc | 1.9 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Aplicatii posibile: metale neferoase, material turnat Forma: convexa |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review