: Marti 7 Apr - Miercuri 8 AprFara fier, sulf si clor.
Ideal pentru materiale dure, cum ar fi titan si oteluri inalt aliate.
Zirconiu corund pentru un proces constant de reascutire in uz a granulei.
Formare minima de bavura.
Incarcare termica scazuta.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru disc | 115 mm |
| Domeniu de folosire | metal |
| Diametru de prindere | 22.2 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Grosime disc | 1 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Domeniu de folosire: otel inoxidabil, aliaje, otel din carbon, titan |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review