La achizitionarea acestui produs poti cumpara Yato YT-8177 - Banda izolatoare, 50 mm, 33 m cu doar 7.99 lei. Oferta este disponibila in cosul de cumparaturi.
: Miercuri 8 Apr - Joi 9 AprLa achizitionarea acestui produs poti cumpara Yato YT-8177 - Banda izolatoare, 50 mm, 33 m cu doar 7.99 lei. Oferta este disponibila in cosul de cumparaturi.
Pistol de sufltat YATO YT-2373 cu tija lunga.
Folosit pentru indepartarea prafului, a nisipului, a aschiilor folosind aer comprimat.
Presiune maxima de lucru de 0.8 Mpa.
Racord pentru cuplaj rapid de 1/4 inch.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Diametru duza | - mm |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Sistem de prindere | cupla rapida 1/4 inch |
| Dotari | |
|---|---|
| Furtun spiralat | NU |
| Tija prelungitoare | DA |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.16 kg |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Tija: 125 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review