Produsul face parte din Campania Zilele Metalului (pana pe 2 iunie, in limita stocurilor).
: Marti 26 Mai - Miercuri 27 MaiDisc debitat metale.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru disc | 230 mm |
| Domeniu de folosire | metal |
| Diametru de prindere | 22 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Grosime disc | 3.2 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 6500 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review