Acest produs face parte din campania MAREA ECHIPARE 2026*. Profita de super oferte pana pe 2 iunie si echipeaza-ti atelierul.
: Marti 26 Mai - Miercuri 27 MaiPerie abraziva cu tija
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru | 100 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip perie | disc |
| Forma fir perie | fir ondulat |
| Tip fir perie | fir din alama |
| Domeniu de folosire | - |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Sistem de prindere | tija cilindrica 6 mm |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Grosime fir perie | - mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 4500 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review