
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru carota | 152 mm |
| Diametru tija | 11 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Carote compatibile | HSS Bimetal |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Sistem de prindere la carota | cu filet |
| Dotari | |
|---|---|
| Burghiu de centrare inclus | DA |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Diametru carota: 32-152 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewCumparate frecvent impreuna:
Bosch - 2607017319 - Set capete de insurubare, mixte, 32 bucati
Stanley - 1-30-497 - Ruleta, banda din metal, 5 m
TopStrong - 491304 - Pistol manual pentru silicon, constructie deschisa, 225 mm, - ml
Makita - D-35592 - Carota HSS Bimetal, 111x38 mm, cu filet
Bosch - EXPERT HEX-9 Hard Ceramic - Burghiu ceramica, 6x90 mm
Bosch - EXPERT HEX-9 Hard Ceramic - Burghiu ceramica, 8x90 mm
Bosch - T 234 X - Set panze fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 117 mm, lemn, taiere dreapta, fina, 5 bucati
Makita - 194368-5 - Sina de ghidare, 1400 mm, SP6000K, SP6000K1, SP6000J, SP6000J1
Bosch - GLL 2-15 G + LB 10 - Nivela laser cu linii, 15 m, +/-0.3 mm/m, 2 linii laser, fascicul verde, suport perete, geanta textila
Bosch - BT 150 - Trepied, 550-1570 mm, 1/4 inch
Bosch - EXPERT Wood - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x2.6 mm, 48 dinti
Stanley - STHT1-43103 - Poloboc cu 2 bule de aer, 60 cmIstoricul tau de navigare
Klingspor - HST 359 - Placa de slefuire rotunda cu scai, 115 mm , fara gauri, compozitie -, -
Makita - B-63775 - Set capete de insurubare, profil TX15, 2 bucati
Makita - B-47612 - Burghiu SDS-Plus, 10x550x600 mm
Makita - MFORCE - Panza fierastrau circular, lemn, 190x30x2 mm, 24 dinti
Makita - B-24 - Set panze fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 50 mm, metal, taiere dreapta, fina, 5 bucati
Efco - LR 48 PBQ Comfort Plus - RESIGILAT - Masina de tuns iarba pe benzina, BRIGGS&STRATTON, Seria 550 E, 2.77 CP, 46 cm, 1200 m2, sistem maruntire iarba, evacuare laterala
Makita - P-58992 - Burghiu freza, 35x90 mm, tija cilindrica
Klingspor - FS 964 ACT - Fibrodisc, 125x22 mm, granulatie 24
Klingspor - SMT 674 Supra CEVOLUTION - Disc lamelar, profil convex, 125x22.2 mm, granulatie 80
Klingspor - PS 33 BK - Foaie abraziva rotunda, 225 mm, granulatie 220, 8 gauri, 1 bucata
Makita - P-60442-5 - Set burghie metal, HSS-G, 10 mm, tija cilindrica, 5 bucati
Klingspor - DK 654 B SUPRA - Carota beton cu coroana diamantata, 122x450 mm, gaurire umeda, filet 1.1/4 inch UNC
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]