
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 165 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 20 mm |
| Numar dinti | 44 dinti |
| Forma dinte | - |
| Grosime panza | 1 mm |
| Grosime de taiere | 1.45 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | MDF |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Bosch - Expert for Wood - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x1.5 mm, 48 dinti
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x1.45 mm, 44 dinti
Yato - YT-60627 - Panza fierastrau circular, panouri laminate, 185x20x1.5 mm, 60 dinti
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, panouri laminate, 136x20x1.4 mm, 48 dinti
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x1.45 mm, 56 dinti
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x1.5 mm, 40 dintiCumparate frecvent impreuna:
Makita - 423359-2 - Banda adeziva anti-alunecare pentru sine de ghidare, 1400 mm
Makita - 194368-5 - Sina de ghidare, 1400 mm, SP6000K, SP6000K1, SP6000J, SP6000J1
Makita - 199826-6 - Ansamblu cleme cu clichet, 2 bucati, 5103R, CA5000, DHS661, DHS680, DHS710, DHS782, DHS900, DJV180, DJV181, DJV182, DRT50, DSP600,
Makita - 123328-0 - Sac colector praf, M9400
Makita - 194367-7 - Sina de ghidare, 3000 mm, SP6000, CA5000
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]