: Marti 7 Apr - Miercuri 8 Apr| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 100 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 22 mm |
| Numar dinti | 6 dinti |
| Forma dinte | - |
| Grosime panza | - mm |
| Grosime de taiere | 4 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Domeniu de folosire | lemn |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review