Descriere
Campanie Zilele Metalului
Pentru cei care lucreaza metalul, nu doar il asculta.
Am pornit Zilele Metalului la Atelierul Tau: ai oferte la scule si accesorii pentru debitare, gaurire, slefuire si sudura.
Super oferte te asteapta pe Atelierul Tau ➡
Vezi toate produsele din campanie!
E momentul sa-ti echipezi atelierul la preturi speciale.
Grabeste-te – promotia e limitata!
Campania este valabila in perioada
05.05.2026 – 02.06.2026, in limita stocului disponibil.
O mare parte dintre produse sunt disponibile in stoc limitat.
Dupa epuizarea stocului, preturile pot varia.
Oferta speciala in cos
Cumpara acest produs si ai pret special pentru:
Set Bosch 46 bucati pentru insurubare si chei tubulare
Atentie: Daca o comanda contine mai multe produse eligibile, oferta din cos va fi disponibila pentru un singur produs.
Oferta este disponibila in
cosul de cumparaturi.
Campania este valabila
in limita stocului disponibil.
Fierastraul pendular fara fir Einhell TE-JS 18 Li are 4 trepte de pendulare.
Are functie de suflare a prafului pentru o vizibilitate mai buna.
Performanta operationala (capacitate de taiere pentru placa din aschii de lemn de 19 mm):
1 acumulator 1.5 Ah: 7 m
1 acumulator 2 Ah: 9.5 m
1 acumulator 2.6 Ah: 12 m
1 acumulator 3 Ah: 14 m
1 acumulator 4 Ah: 20 m
1 acumulator 5.2 Ah: 30 m
Comparare cu alte produse din gama
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine |  |
|---|
| Pret | 29150 Lei |
|---|
| Denumire | Einhell - TE-JS 18 Li PXC - Fierastrau pendular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah |
|---|
| Cod articol | 4321200 |
|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
|---|
| Demonstratie video | NU |
|---|
| Adancime de taiere in otel | 10 mm |
|---|
| Adancime de taiere in aluminiu | - mm |
|---|
| Adancime de taiere in lemn | 80 mm |
|---|
| Turatie la mers in gol | 2400 rpm |
|---|
| Valoare vibratii emise | 6.5 m/s2 |
|---|
| Lungime cursa verticala | 25.4 mm |
|---|
| Numar trepte pendulare | 4 |
|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
|---|
| Capacitate acumulatori | - Ah |
|---|
| Numar acumulatori | 0 |
|---|
| Tip acumulatori | Li-Ion |
|---|
| Led de iluminare | DA |
|---|
| Set de livrare | - |
|---|
| Valiza de transport | NU |
|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
|---|
| Turatie reglabila | NU |
|---|
| Functie de pendulare | DA |
|---|
| Prindere rapida accesorii | DA |
|---|
| Functie de suflare praf | DA |
|---|
| Motor fara perii | NU |
|---|
| Greutate | 1.75 kg |
|---|
| Nivel putere sonora | 99.1 dB |
|---|
| Informatii suplimentare | Adancime de taiere in plastic: 12 mm
Taiere oblica: 47 grade
Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
|---|
| Garantie persoane juridice | 24 luni |
Review-uri (0 review-uri)
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review