Acest produs face parte din campania MAREA ECHIPARE 2026*. Profita de super oferte pana pe 2 iunie si echipeaza-ti atelierul.
: Marti 26 Mai - Miercuri 27 MaiFreza pana cu 2 taisuri.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Lungime utila | 13 mm |
| Lungime totala | 45 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Taiere | |
|---|---|
| Diametru de frezare | 12.7 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Unghi de frezare | 14 grade Ah |
| Domeniu de folosire | lemn |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Diametru tija | tija 8 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review