| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru burghiu | 16.5 mm |
| Lungime utila | 125 mm |
| Lungime totala | 184 mm |
| Diametru tija | 13 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-R |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metal |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
BOHRCRAFT - 1100 - Burghiu metal HSS-R, 16.5x125x184 mm
BOHRCRAFT - 1109 SB - Burghiu metal HSS-R, 16.5x125x184 mm
BOHRCRAFT - 1109 SB - Burghiu metal HSS-R, 17x125x184 mm
BOHRCRAFT - 1110 - Burghiu metal HSS-G, 16.5x125x184 mm
BOHRCRAFT - 1109 - Burghiu metal HSS-R, 16.5x125x184 mmIstoricul tau de navigare
Proxxon - 28783 - Set biaxuri rotunde din corindon, 13 mm, tija 3 mm, 3 bucati
Unior - 603980 - Cheie tubulara de impact, 17x50 mm, 3/4 inch
Evotools - 623005 - Mandrina cu cheie, 13 mm, prindere cu filet, -
Bosch - 2609256B20 - Foaie abraziva dreptunghi, 230x115 mm, 14 gauri, granulatie 60, 10 buc
Raider - 153638 - Burghiu SDS-Plus, 16x100x160 mm
Evotools - 617035 - Burghiu metal HSS, 5x-x86 mm
Vorel - 07883 - Plasa abraziva, 105x280 mm, granulatie 120
Kwb - 49298490 - Mandrina SDS-Plus, 2-13 mm, tija SDS-Plus, -
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]