: Marti 7 Apr - Miercuri 8 AprCarota cu placute CMS SDS-max.
Puternica si eficienta in lucrari de renovare si instalatii sanitare.
Se poate utiliza cu orice tip de masina de gaurit cu percutie cu putere mai mare de 950 W, peste 5 kg.
Pentru utilizarea carotei Diager, este necesar un adaptor coroana beton SDS-MAX. Modelele compatibile sunt 330L0220, 330L0420, 330L0700, 330L0900.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru | 125 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip de gaurire | gaurire uscata |
| Tip tais carota | coroana vidia |
| Domeniu de folosire | beton, caramida, piatra |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Sistem de prindere | SDS-Max |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime | 75 mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Lungime totala: 100 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review