
Se foloseste pentru taierea lemnului, impreuna cu un polizor unghiular sau fierastrau circular.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru exterior panza (mm) | 210 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 60 dinti |
| Forma dinte | - |
| Grosime panza | - mm |
| Grosime de taiere | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | lemn |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Inele adaptoare interior: 25.4, 20 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Raider - 163132 - Panza fierastrau circular, lemn, 185x20x- mm, 60 dinti
Raider - 163133 - Panza fierastrau circular, lemn, 210x30x- mm, 24 dinti
Raider - 163116 - Panza fierastrau circular, lemn, 250x30x- mm, 48 dinti
Raider - 163117 - Panza fierastrau circular, lemn, 250x30x- mm, 60 dinti
Raider - RD-SB10 - Panza fierastrau circular, lemn, 300x30x- mm, 56 dinti
Raider - RD-SB11 - Panza fierastrau circular, lemn, 350x30x- mm, 56 dintiCumparate frecvent impreuna:
Makita - D-52576 - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x2 mm, 40 dinti
Bosch - PRO Stainless Steel and Metal - Disc taiere inox si metal, 115x22.2x1.6 mm, 1 buc
Bosch - Standard for Metal - Disc taiere metal, 115x22.2x1 mm, 1 buc
Bosch - Expert for Stone - Disc taiere piatra, 115x22.2x2.5 mm, 1 buc
Bosch - PRO Metal - Disc taiere metal, 115x22.2x2.5 mm, 1 buc
Bosch - PRO Metal - Disc taiere metal, 115x22.2x2.5 mm, 1 buc
Bosch - X431 - Disc lamelar, profil convex, 115x22.2 mm, granulatie 120
Yato - YT-8174 - Banda izolatoare, 25 mm, 20 m
Vorel - 75060 - Set 6 benzi izolatoare, 19 mm, 3 m
Yato - YT-6354 - Perie de sarma
Vorel - 06930 - Perie de sarma
Flo - 35701 - Scormonitor cu 3 dinti, 1420x180 mmIstoricul tau de navigare
Einhell - 4138200 - Furtun compresor, 15 m, 15 bar, 1/4 inch mama-1/4 inch tata
Wilpu - 30/43 - Carota HSS Bimetal, 43x38 mm, cu filet
Sthor - 23602 - Dalta ascutita (spit), -x400 mm, SDS-Max
Karcher - 2.863-005.0 - Filtru evantai plat, aspirare umed-uscata, WD 4, WD 4 Car, WD 4 Premium, WD 5, WD 5 P Premium, WD 5 Premium, WD 6 P Premium, WD 6 P Premium Renovation
Proxxon - 28272 - Set biaxuri din carbura de siliciu, 8 mm, tija 2.35 mm, 2 bucati
Bosch - 2609255023 - Burghiu metal HSS-R, 13x101x151 mm
Proxxon - 28114 - Set panze fara pin pentru traforaje, 130x0.6x0.3 mm, 50 TPI, 12 bucati
Karcher - 3.338-250.0 - Laveta verde din microfibra, 10 bucati
Sthor - 21686 - Burghiu universal, 6x-x110 mm
DeWalt - DT6823 - Dalta lata, 25x400 mm, SDS-Max
Proxxon - 28550 - Set discuri din corindon, 50 mm, granulatie 150, LHW, 12 bucati
Cobit - 60087 - Capat de insurubare PZ2, 25 mm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]