Produsul face parte din Campania Zilele Metalului (pana pe 2 iunie, in limita stocurilor).
: Vineri 15 Mai - Luni 18 MaiBurghiul HSS Impact Control asigura o gaurire foarte robusta in metal, mai ales cu masini de gaurit cu percuție.
Corpul extrem de rezistent este foarte robust. Burghiul este slefuit cu mare precizie din metal solid si prezinta un canal cu invelis din oxizi, ceea ce ii asigura o calitate excelenta a suprafetei pentru taierea materialelor cu uzura redusa.
Recomandat pentru utilizarea pe otel aliat si nealiat, otel dur, fonta, fier sinterizat, metale neferoase, tabla si materiale plastice.
Acest burghiu este compatibil cu un sistem de tija hexagonala de 1/4 inch pentru utilizarea universala cu masini de gaurit/insurubat, masini de gaurit cu percutie si suporturi de burghie.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru burghiu | 2 mm |
| Lungime utila | 24 mm |
| Lungime totala | 60 mm |
| Diametru tija | 6.35 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS Impact Control |
| Tip tija | tija hexagonala |
| Domeniu de folosire | otel aliat si nealiat, otel dur, fonta, fier sinterizat, metale neferoase, tabla si materiale plastice |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review