
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 190 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 24 dinti |
| Forma dinte | MFORCE |
| Grosime panza | 1.2 mm |
| Grosime de taiere | 2 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate medie |
| Domeniu de folosire | lemn mediu |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - MFORCE - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x2 mm, 16 dinti
Makita - D-03919 - Panza fierastrau circular, lemn, 185x30x1.8 mm, 40 dinti
Makita - MFORCE - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x2 mm, 10 dinti
Makita - MFORCE - Panza fierastrau circular, lemn, 210x30x2.3 mm, 40 dintiIstoricul tau de navigare
Makita - B-24 - Set panze fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 50 mm, metal, taiere dreapta, fina, 5 bucati
Efco - LR 48 PBQ Comfort Plus - RESIGILAT - Masina de tuns iarba pe benzina, BRIGGS&STRATTON, Seria 550 E, 2.77 CP, 46 cm, 1200 m2, sistem maruntire iarba, evacuare laterala
Makita - P-58992 - Burghiu freza, 35x90 mm, tija cilindrica
Klingspor - FS 964 ACT - Fibrodisc, 125x22 mm, granulatie 24
Klingspor - SMT 674 Supra CEVOLUTION - Disc lamelar, profil convex, 125x22.2 mm, granulatie 80
Klingspor - PS 33 BK - Foaie abraziva rotunda, 225 mm, granulatie 220, 8 gauri, 1 bucata
Makita - P-60442-5 - Set burghie metal, HSS-G, 10 mm, tija cilindrica, 5 bucati
Klingspor - DK 654 B SUPRA - Carota beton cu coroana diamantata, 122x450 mm, gaurire umeda, filet 1.1/4 inch UNC
Klingspor - SMT 800 SPECIAL - Disc lamelar din panza abraziva netesuta, profil convex, 115x22.2 mm, granulatie -
Klingspor - AN 400 - Sita abraziva, 150 mm, granulatie 180
Makita - D-47416 - Freza pentru caneluri, 6x19x50.8 mm, tija 6 mm, lemn
Klingspor - KM 613 - Perie lamelara cu tija, 80x30 mm, granulatie 320
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]