Produsul face parte din Campania Zilele Metalului (pana pe 2 iunie, in limita stocurilor).
: Marti 26 Mai - Miercuri 27 MaiBurghie pentru metal, tip HSS-Co, DIN 338
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Diametru burghiu | 11 mm |
| Lungime utila | 94 mm |
| Lungime totala | 142 mm |
| Diametru tija | 11 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-CO |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metale feroase, material plastic |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review