Acest produs face parte din campania MAREA ECHIPARE 2026*. Profita de super oferte pana pe 2 iunie si echipeaza-ti atelierul.
: Marti 26 Mai - Miercuri 27 MaiBurghiu elicoidal pentru lemn
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru burghiu | 14 mm |
| Lungime utila | 360 mm |
| Lungime totala | 450 mm |
| Diametru tija | 13 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip tija | tija hexagonala |
| Domeniu de folosire | lemn |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review