Acest produs face parte din campania MAREA ECHIPARE 2026*. Profita de super oferte pana pe 2 iunie si echipeaza-ti atelierul.
: Marti 26 Mai - Miercuri 27 MaiPanza Makita SPECIALIZED pentru fierastrau circular.
Ideal pentru taieri in lemn.
24 dinti si fante de dilatare pentru disiparea caldurii in timpul utilizarii, nivel de zgomot si vibratii reduse.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 165 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 20 mm |
| Numar dinti | 24 dinti |
| Forma dinte | ATAF |
| Grosime panza | 1 mm |
| Grosime de taiere | 1.5 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | lemn |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review