| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru burghiu | 6 mm |
| Lungime utila | 57 mm |
| Lungime totala | 83 mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-TIN |
| Tip tija | tija hexagonala |
| Domeniu de folosire | metal |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Portscula: 1/4 inch |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - D-09743 - Burghiu metal HSS, 6x57x93 mm
Makita - D-14928 - Burghiu metal HSS-TIN, 3x33x61 mm
Makita - D-14940 - Burghiu metal HSS-TIN, 4x43x75 mm
Makita - D-14956 - Burghiu metal HSS-TIN, 4.2x43x75 mm
Makita - D-14962 - Burghiu metal HSS-TIN, 5x52x86 mm
Makita - D-16081 - Burghiu metal HSS-TIN, 3.3x36x65 mmCumparate frecvent impreuna:
Bosch - 2608577061 - Burghiu metal HSS Impact Control, 8x75x117 mm
Bosch - PointTeQ - Burghiu metal HSS, 8x75x117 mm
Bosch - EXPERT HEX-9 Multi Construction - Burghiu universal, 6x60x100 mm
Bosch - EXPERT HEX-9 - Burghiu universal, 6x200x250 mm
Bosch - EXPERT HEX-9 Multi Construction - Burghiu universal, 9x90x150 mm
Bosch - EXPERT HEX-9 Multi Construction - Burghiu universal, 10x90x150 mm
Bosch - EXPERT HEX-9 Multi Construction - Burghiu universal, 8x90x150 mm
Bosch - 2608577056 - Burghiu metal HSS Impact Control, 5x52x91 mm
Makita - B-23 - Set panze fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 50 mm, metal, taiere dreapta, fina, 5 bucati
Bosch - 2608577058 - Burghiu metal HSS Impact Control, 6x57x98 mm
Bosch - 2608577273 - Set burghie metal, HSS-PointTeq, 10.5 mm, tija cilindrica, 5 bucati
Makita - D-07098 - Burghiu lemn cu varf ascutit, 10x85x135 mm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]